W dniach 23-25 października odbyły się trzydniowe warsztaty taneczne z Karolem Polsskym Polak z Lublina. Nasz Gość odwiedził nas po raz trzeci, aby poprowadzić zajęcia grupowe i indywidualne z chętnymi tancerzami. W warsztatach wzieli udział tancerze p. Ewy Gnozy oraz goście z Giżycka. "Hip hop nam w duszy grał"- cwiczenie podstaw hip hopu, bo to one są najważniejsze w rozwoju dobrego tancerza oraz mocny trening i freestyle -to wszystko dało tancerzom to co najlepsze i to co najlepsze z nich wydobyło. To były wyjątkowe warsztaty, które za każdym razem uczą bycia tancerzem oryginalnym, uczą bycia sobą w tańcu w oparciu o podstawy, flow..itp. Warsztaty są bardzo ważnym treningiem, ponieważ uczymy się od najlepszych,ciągle odkrywamy w sobie coś nowego i stawiamy krok do przodu. Polssky to tancerz znany i lubiany, ale przede wszystkim to niesamowita osobowość i oryginalność. "Taniec to ja" - tak powiedział na warsztatach. Przekazał tancerzom wiele pozytywnej energii, emocji i prawdziwy, czysty  hip hop oraz jego kulturę. Dał wiele inspiracji, skłonił do przemyśleń i własnych poszukiwań. Kolejny cykl warsztatów z Polsskym niebawem, ponieważ trening z Nim jest niezastąpiony. Warsztaty zostały sfinansowane przez rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia do MDK. Dziękujemy po raz kolejny właścicielom Hotelu Solar. P.Lila i Waldemar Najmoła dofinansowali czterodniowy pobyt naszego Tancerza w Mrągowie i gościli Go w swoim hotelu. Dziekujemy Im z całego serca za wieloletnie wspieranie działań na rzecz naszych dzieci.

DSC 0165DSC 0003DSC 0021DSC 0013DSC 0033 001DSC 0159DSC 0160DSC 0951DSC 0954DSC 1004DSC 1017